Linnamäe motokrossirada

Linnamäe motokrossirada

Krossiraja,
Kurista küla,
48413 Jõgeva vald,
Jõgevamaa

Telefon: (+372) 5590 2855
Telefon: (+372) 5555 1787


E-post: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Koduleht: www.linnamae.ee

 

 


suur kaart

Sportimisvõimalused: Motokross, tervisejooks ja -kõnd.

Linnamäe Krossiklubi on loodud 2000. aastal eesmärgiga koondada enda ridadesse motospordiga (eelkõige motokrossiga) tegelevaid sportlasi ja ka huvilisi. See eesmärk on ka saavutatud.

Krossiklubi teiseks eesmärgiks on korrastada Linnamäe Krossirada, mis oli väga populaarne võistluspaik juba seitsmekümnendatel aastatel. Kuna aastast 1991 enam võistlusi erinevatel põhjustel läbi ei viidud, kasvas objekt võssa ja metsistus. Klubi liikmetel seisis ees raske ülesanne viia objekt vastavusse nüüdisaegsete nõuetega. Selles ülesandes on meid aidanud Eesti riik, kohalikud omavalitsused, heatahtlikud firmad aga ennekõike siiski tublid klubiliikmed. Praegusel hetkel on rada vastav Eesti Meistrivõistluste ja Eesti Karikavõistluste läbiviimiseks.

Igal aastal on korraldatud kaks suuremat võistlust - talvine saanikross ja suvine motokross. Mõlemad on olnud rahvusvahelised suurvõistlused, osavõtjate arvuga talvel üle 20-ne saani ja suvel vähemalt 150 sportlast. Mõlemad üritused on vaatajate poolest väga rahvarikkad kuna Jõgevamaal on motosport alati au sees olnud.

Koduleht - www.linnamae.ee