TEATEVÕISTLUS „TÄHELEPANU, START“ II etapp
Põltsamaal, 02. 03. 2012
Suured võistkonnad (24 võistlejat)
Võistkond
|
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
|
Koht |
PõLTSAMAA ÜG
|
6.57,10 1 6.58,10 2. |
8.25,54 3 8.28,54 2. |
3.22,37 1 3.23,37 1. |
2.50,93 5 2.55,93 1. |
2.53,56 1 2.54,56 1. |
7 |
I |
JõGEVA ÜG
|
6.46,91 4 6.50,91 1. |
8.22,50 0 8.22,50 1. |
3.31,23 2 3.33,23 3. |
2.55,54 1 2.56,54 2. |
2.56, 32 1 2.57,32 3. |
10 |
II |
TABIVERE G |
6.56,96 4 7.00,96 3. |
8.40,39 1 8.41,39 3. |
3.24,41 1 3.25,41 2. |
2.57,01 4 3.01,01 3. |
2.54,42 1 2.55,42 2. |
13 |
III |
Väikesed võistkonnad (12 võistlejat)
Võistkond
|
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
Punkte |
Koht
|
PALA KOOL |
3.12,98 1 3.13,98 1. |
4.03,82 0 4.03,82 1. |
1.35,72 0 1.35,72 1. |
1.26,31 2 1.28,31 1. |
1.27,47 0 1.27,47 1. |
5 |
I |
LAIUSE PK |
3.36,26 2 3.38,26 3. |
4.22,25 0 4.22,25 3. |
1.47,75 1 1.48,75 3. |
1.31,60 0 1.31,60 2. |
1.28,98 1 1.29,98 3. |
14 |
III |
VAIMASTVERE KOOL
|
3.45,30 2 3.47,30 4. |
4.30,44 1 4.31,44 4. |
1.52,97 5 1.57,97 4. |
1.41,68 0 1.41,68 4. |
1.32,46 0 1.32,46 4. |
20 |
IV |
TORMA PK I
|
3.29,28 1 3.30,28 2. |
4.08,93 5 4.13,93 2. |
1.42,93 1 1.43,93 2. |
1.31,71 0 1.31,71 3. |
1.28,88 0 1.28,88 2. |
11 |
II |
Võitja võistkond suurte koolide arvestuses (24 õpilast)
2. etapp + üldvõitja
Põltsamaa ÜG:
Mari Pälsing, Liset Lillemets, Lisa Pajo, Mathias Orav, Risto Jukk, Arvet Zukovits, Triin Laisaar, Anette Laureen Linnuste, Birgit Nõmmik, Kert Paju, Marko Susi, Madis Miks, Benelote Uusküla, Kertu Moorits, Anette Leppik, Kristo Ütt, Markus Orav, Siim Hendrik Saar, Anette Kallasmaa, Sandra Vaher, Merlin Paabort, Germo Toonikus, Sander Tõnissoo, Roger-Breben Soolepp
Õpetaja: Kaja Raimets
Väikesed koolid (12 võistlejat)
2.etapp + üldvõitja
Pala Kool:
Marten Mõru, Keiu Kaasik, Mari-Andra Rätsepp, Ailar Jürgenson, Airi Rattasepp, Sten-Eric Suve, Bäthel-Betty Pirk, Annabel Mõisa, Mairo Paavel, Kender Koppel
Õpetaja: Virge Otsa
Peakohtunik Kaja Raimets
Peasekretär Külli Kalvist
TEATEVÕISTLUS „TÄHELEPANU, START“
Üldparemusjärjestus:
24-liikmelised võistkonnad
Kool |
I etapi K/P |
II etapi K/P |
Punktid |
Koht |
Põtsamaa ÜG |
III / 28 |
I / 30 |
58 |
I |
Tabivere G |
I / 30 |
III / 28 |
58 |
II |
Jõgeva ÜG |
IV / 27 |
II / 29 |
56 |
III |
Jõgeva G |
II / 29 |
/ 0 |
29 |
IV |
Palamuse G |
V / 26 |
/ 0 |
26 |
V |
12-liikmelised võistkonnad
Kool |
I etapi K/P |
II etapi K/P |
Punktid |
Koht |
Pala Kool |
II / 29 |
I / 30 |
59 |
I |
Torma PK I |
I / 30 |
II / 29 |
59 |
II |
Laiuse PK |
III / 28 |
III / 28 |
56 |
III |
Vaimastvere Kool |
V / 26 |
IV / 27 |
53 |
IV |
Torma PK II |
IV / 27 |
/ 0 |
27 |
V |
Voore PK |
VI / 25 |
/ 0 |
25 |
VI |
Luua Algkool |
VII / 24 |
/ 0 |
24 |
VII |
Peakohtunik I etapil Enda Kalm
Peakohtunik II etapil Kaja Raimets