Head sportlikku uut aastat!

Kaart aadressil http://youtu.be/Hvzyg8S6NOQ

JÕGEVAMAA PARIMAD SPORDIS 2014

 

Jõgevamaal valitakse parimad spordis neljas kategoorias:

1. Parim sportlane

2. Parim noorsportlane (18 aastase k.a.)

3. Parim võistkond

4. Parim treener

 

Kandidaate said esitada Jõgevamaa spordiklubid ja JSL Kalju juhatus.

 

Hääletavad Jõgevamaa spordiklubid, Jõgevamaa üldhariduskoolid ja JSL Kalju juhatuse liikmed.

 

Parimaid autasustatakse spordi-, kultuuri- ja terviseedendajate tänuõhtul 16.jaanuaril Mustvee Kultuurikeskuses.

 

 

JSL Kalju

Juhendid 2014 Mälumäng JSL Kalju 25 viktoriini vastamise aadress

Jõgevamaa Spordiliit Kalju 25 aastapäeva tähistamine

Read more...

Jõgevamaa spordiraamatu "Jõgevamaa spordielu - algsusest tänaseni" I osa esitlus.

Toimus 22.augustil Jõgevamaa Kultuurikeskuse kammersaalis.

Esitlusel osalesid sportlased, treenerid, õpetajad ja spordijuhid läbi ajaloo.

Tunnustust raamatu koostajatele jagasid Jõgevamaa maavanem Viktor Svjatõšev, eksmaavanemad Meelis Paavel ja Aivar Kokk, Torma vallavanem Riina Kull, Eesti Spordimuuseumi direktor Daimar Lell, Jõgevamaa Koostöökoja projektijuht Kaire Sardis ja spordijuhid Jüri Ellram ja Piret Maaring Järvamaalt.

Jõgevamaa Spordiliit Kalju president Toivo Tõnson ja ekspresident Kalev Kurs tänasid mälestusesemega raamatu autorit Tiit Läänet ja tema abilisi Margus Ääremaad, Katrin Põdrat, Sirje Ratsot, Anatoli Makarevitšit, Ardi Kivimetsa ja Aldo Luuda ning raamatu rahastajaid PRIA Jõgevamaa teenindusbürood, Jõgevamaa Koostöökoda ja raamatu trükkijat  OÜ Vali Pressi.


Huvilised - raamatut saab JSL Kalju büroost Jõgeva linn Suur 3 (enne tulekut helistada 5150477); Jõgevalt  spordihoonest Virtus ja Põltsamaalt Felixhallist. Raamatu kahe osa hind on 10€.

JSL Kalju edukas esinemine.

Eestimaa Spordiliit Jõud suveseminaril 06.-07.augustil Toosikannul (Raplamaa) osales Jõgevamaa Spordiliit Kalju 11-liikmeline esindus. Toimusid arutelud maakondade spordiliitude koostöö võimalustest omvahel ja EMSL Jõudiga ning spordi arengutest maakondades. Seminari teise osa moodustasid spordivõistlused.

Meie esindus osales aktiivselt ja edukalt spordivõistlustel. Mälumängus eesotsas Tiit Läänega saavutati II koht, võitis Tartumaa 1 punkti parema tulemusega. Juhtide mitmevõistluses (virtuaallaskmine, vibulaskmine ja sõudmine paarilisega) saavutas Toivo Tõnsn (JSL Kalju president) auhinnalise II koha. Meeldivalt üllatasid orienteerujad: meeste arvestuses saavutas Aimur Säärits III koha ja naiste arvestuses saavutasid Ave Säärits ja Maiu Veltbach 6. ja 7. koha. Traditsiooniliselt edukalt mängisid petankistid: 7 võidu ja ühe kaotusega saavutati II koht, võistkonnas mängisid Ave, Aimur ja Uno. Jõgevamaa spordi eestvedajate võistkonnad osalesid ka võrkpalliturniiril ja teatevõistluses.

Kutsusime naabermaakondade spordiliitude esindajaid ka Jõgevamaa spordiraamatu I osa esitlusele 22.augusti kell 14.00 Jõgeva Kultuurikeskuse kammersaali.

 

Uno Valdmets

Jõgevamaa Spordiliit Kalju esimees.