Ürituste kalender

Event 

Title:
Kalevipoja rattamaraton 28. juuni 2020
When:
28.06.2020 - 28.06.2020 
Where:
Palamuse - Palamuse vald
Category:
Jalgrattasport

Description

Kalevipoja rattamaratoni korraldaja RAUL SOODLA ,JALGRATTAKLUBI VOOREMAA CENTRUM
KUREMAA KÜLASELTS

Üks suurema osalejate arvuga spordiüritusi Jõgeva maakonnas, Kalevipoja rattamaraton, sõidetakse tänavu hoopis teistmoodi ja ka teises paigas: tavapärase Kuremaa-Laiuse kandi asemel kulgeb rada Palamuse ümbruses.
Kalevipoja rattamaraton, mida tänavu peetakse 12. korda, kuulub Eesti vanimasse maastikumaratonide sarja Hawaii Express Estonian Cup. Seoses hädaolukorraga ja teadmatusega, millal Eestis spordiüritused taas traditsioonilisel kujul toimuda võivad, otsustasid korraldajad muuta sarja esimeste etappide korraldust. Kahes Eestimaa paigas, Jõgevamaal Palamuse ümbruses ja Raplamaal Keava mägede ümbruses, on tähistatud statsionaarne 20–25 km pikkune rada, mida on kõigil võimalus alates 25. maist kuni 28. juunini võistluskorras läbida. Ametliku tulemuse saamiseks tuleb ennast sarja kodulehel registreerida ja sinna ka oma sõiduaeg üles laadida. Samas on rajad avatud ka neile, kelle jaoks tulemus tähtis pole, vaid kes end lihtsalt proovile panna soovivad.
Seoses uudsel viisil peetava maratoniga on 28. juunini Palamuse, Raadivere, Ehavere, Luua, Nava ja Pikkjärve kandis jalgrattureid liikvel rohkem, kui tavaliselt. Rada on tähistatud Hawaii Expressi kollaste rajamärkidega ning kulgeb enamasti kruusa- ja metsateedel, tükati aga ka asfaldil (3 km lõik Palamuselt Kudina suunas ja kaks Palamuse–Luua–Nava tee lõiku).
Korraldajad loodavad kõigi osapoolte mõistvale suhtumisele ja kutsuvad kõiki kaasa lööma. Selliseid Vooremaa vaateid, nagu seekordne 22 km ring pakub, ei leia isegi turismikataloogide klantspiltidelt. Tulge ja nautige!
Rada on liiklusele avatud, seepärast olge hoolikad ja järgige kõiki liiklusreegleid!

Rohkem ja täpsemat infot raja kohta saab sarja kodulehelt www.estoniancup.ee

Venue

Toimumise koht:
Palamuse   -   Website
Street:
Palamuse alevik
City:
Palamuse vald
State:
Jõgevamaa
Country:
Country: ee

Description

Sorry, no description available